Topic: Porady w sprawie szkolnych wycieczek

Czy ktoś ma może doświadczenie związane ze szkolnymi wycieczkami? Tak się wspólnie zastanawiamy gdzie wysłać dzieci żeby było ciekawie, a do tego przede wszystkim bezpiecznie. Macie jakieś fajne pomysły albo sprawdzone miejsca z tym związane?

Re: Porady w sprawie szkolnych wycieczek

Jeśli chodzi o wycieczki górskie to jeszcze nigdy nie widziałam lepiej zorganizowanych niż w tym miejscu wakacjeok.pl/package/wycieczki-szkolne-w-gory/. Firma naprawdę profesjonalnie podchodzi do swojej pracy o czym już nie raz się przekonałam, tym bardziej że raz sama także pojechałam na taką wycieczkę jako opiekun. Oczywiście góry t jedno, ale z powodzeniem można także wybrać różne inne kierunki.

W sumie to o górach kurcze właśnie myśleliśmy, trochę te dzieciaki przegonić po szczytach, byle nie za wysokich oczywiście wink Na pewno dzięki wielkie za podpowiedzenie gdzie sprawdzać oferty. Dzisiaj jest tyle biur że niby z jednej strony łatwo coś znaleźć, ale z drugiej kurczę okazuje się, że jakość tych wycieczek potrafi być marna.

W szkole mojego dziecka to rada rodziców sama wszystko organizuje, dosłownie na własną rękę i zawsze jest super. Wychodzi na to, że nie ma to jak zgrana ekipa ludzi, ale wiem, że nie w każdej szkole wygląda to tak ciekawie jak u nas…

A no właśnie i w tym jest cały problem…Tak czy inaczej już się tam odezwałem i dostałem kilka naprawdę ciekawych propozycji w najbliższym czasie, które to właśnie bardzo wnikliwie analizuję wink Swoją drogą dowiedziałem się także o atrakcyjnych półkoloniach, na wakacje jak znalazł. Organizują je w Poznaniu, idealnie pasuje.

Cieszę się bardzo, że mogła w jakiś sposób pomóc. Tak jak mówię, ja się jeszcze na nich nie zawiodłam i dlatego z czystym sercem po prostu polecam to miejsce. Atrakcyjna wycieczka to jedno, ale musi być ona także bezpieczna.

To prawda! A wybór ostatecznie padł jednak na góry, jesienna pora to chyba najlepsza opcja wink