Topic: Nowe zabawki dla dzieci

Wiecie co tak sobie przeglądam różne oferty sklepów z zabawkami dla dzieci i się zastanawiam co bym mogła dzieciom swoim kupić. To są jeszcze małe brzdące a jedno się dopiero urodziło, chociaż nie było planowane i po poprzednich szkrabach wszystko rozdałam. Także nie mam teraz nic i w sumie to nie wiem za co mam się brać przy zbliżających się zakupach. Może Wy tutaj jakieś pomysły macie?

Re: Nowe zabawki dla dzieci

Jak dziecko jest małe to na pewno się przyda na łóżeczko karuzela żeby szybciej to Twoje dziecko zasypiało i żeby sobie oczka ćiwczyło. Bo jak tak leży w sufit i patrzy to wiesz, nic z tego nie ma. A jak sobie na kolorową karuzelę popatrzy to się od razu lepiej robi.

Całe szczęście, że mam w domu jeszcze mnóstwo zabawek dla dwulatków to nie będę ich musiała kupować, chociaż znam taki sklep, do którego chętnie chyba jeszcze zajrzę po więcej. No trudno będzie mi się w sumie opawnoać, bo takie zakupy dla maluszków są bardzo przyjemne

Prawda? Też to zawsze powtarzam, a potem tylko mąż się ze mnie śmieje, że ze mną jest coś nie tak, jak przynoszę do domu kolejną zabawkę. Poza tym sklepy z edukacyjnymi zabawkami też znam bardzo fajnie, więc jak dziecko rośnie to jest to zawsze świetna okazja do tego, żeby się w należyty sposób nim zająć

Co racja to prawda. Jeszcze mi dla niemowlęcia bujaczek taki świetny się spodobał, to od razu już na miejscy kupuję, zanim się zapasy w magazynach skończą big_smile