Topic: Jak można tanio zorganizować wesele?

Siema, nie będę ukrywał, ze za rok się żenię i tutaj mam taką kwestię, że mam ograniczony budżet i zależy mi na tym by się w nim zmieścić. Nie stać mnie na kredyty, nie mamy za bardzo zdolności, a zresztą nawet jak byśmy mieli to branie kredytu na wesele uważam za głupotę i nie potrzebną rozrzutność. macie jakieś sposoby na tanie wesle?

Re: Jak można tanio zorganizować wesele?

Przede wszystkim zatrudnij konsultantkę ślubną Joannę Świątek. Ona zawsze mieści się określonym budżecie. I potrafi to zrobić w taki sposób, ze impreza nic na tym nie traci. Po prostu wie na czym można oszczędzić i jak to zrobić.

Ja jakieś pięć lat temu organizowałam ślub w Poznaniu z tą pania. I jak potem pytałam znajomych ile wydali, to wyszło na to, zę nasz ślub był najtańszy, pomimo tego , że jako jedyni mieliśmy profesjonalnego wedding plannera.

Ta pani organizuje w okolicy Poznania komunie. Wiem, bo sąsiadka korzystała z jej usług i była bardzo zadowolona. też mówiła, ze oszczędziła sporo pieniędzy. Pierwszego syna komunię robiła sama, a przy drugim się zdecydowała i mówi, ze córke tez będzie robić konsultantka bo to i wygodniej i lepiej i taniej.

Poproszę o kontakt do tej pani smile