Topic: Jak motywujecie swoich pracowników?

Co teraz sprawdza się jako nagroda za dobrze wykonane zadanie przez pracownika? Do tej pory zawsze stawiałam na gratyfikacje pieniężne, ale myślę, że warto by było wprowadzić coś nowego.

Re: Jak motywujecie swoich pracowników?

To jesteś w mniejszości. Większość pracodawców w ogóle nie nagradza swoich pracowników, głownie ze skąpstwa i traktowania ludzi jak niewolników. Wielki szacun. Kasa jest dla mnie największą motywacją, zdecydowanie nie zmieniałbym tego trendu.

Mnie się z kolei podobają wyjazdy integracyjne dla firm. Jeżeli jest fajna atmosfera w pracy, to ludzie chętniej do niej przychodzą. Takie wypady gwarantują, że pracownicy stają się sobie bliżsi – przełamują bariery i uprzedzenia wobec siebie.

Pieniądze są zawsze fajne, wiadomo… Szczególnie, jeżeli pensje są w firmie niższe od średniej krajowej, to warto dorzucić człowiekowi grosz. Zachęcam do zapoznania się z podróżami incentive, które super motywują i napędzają ludzi do działania. Za swoje wyniki sprzedażowe byłam już na wycieczce trzykrotnie i muszę powiedzieć jedno – bomba! Nie muszę planować wakacji, zastanawiać się nad kierunkami, kosztami i tak dalej. Warto sprawdzić ofertę na projektefektywny.pl.

Szczęściara, mnie zawsze braknie kilku klientów do zwycięstwa. Ech życie.