Topic: Suszone owoce na wagę

Witajcie, orientujecie się może, gdzie można kupić suszone owoce na wagę? Potrzebowałbym wiekszą ilośc - obiecalem babci, że dostarczę jej morele, daktyle, jabłka i inne owoce, bo dodaje do placków – a piecze nieziemsko pyszzzzzne smile – i lubi sobie tak od czasu do czasu sama też coś przekąsić zamiast chipsów wink)

Re: Suszone owoce na wagę

oj to chyba musisz szukać jakiej hurtowni ;PP

A ja wiem gdzie możesz zamówić sobie np. trochę naturalnie suszonych moreli smile i oraz innych przysmaków pod postacią suszonych owoców, orzechów i w ogóle:PPP

Gdzie?? smile)

Jest taki fajny sklep, który nazywa się Bakaliowo.pl. Tam możesz nawet na tony zmawiać orzeszki, owoce: łuskana dynię, jabłka, śliwki, rodzynki, morele, migdały smile

Oj to ja chyba właśnie tam ostatnio zamówiłam sobie sezam naturalny i łuszczony. Poczekaj, szukam linka, już mam: bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/sezam-luszczony. Jak ktoś lubi sezam dodawać do różnych potraw czy nawet sam, to tu może nabyć każda ilość – potwierdzam. Ale a propos Twojej babci – super masz, że jeszcze chce jej się piec takie rzeczy. Moja poszła z duchem czasu i w … gotowce, stwierdziła, że szkoda jej życia na pieczenie. A ja tak bardzo lubię własnej roboty placki, ciasteczka itd.