Topic: Film czy zdjęcia? Co lepsze na wesele?

Potrzebuję konkretnej porady kogo mam wybrać na ślub – kamerzystę czy fotografa? Doradźcie proszę i napiszcie krótko uzasadnienie, dlaczego to a nie co innego. Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie.

Re: Film czy zdjęcia? Co lepsze na wesele?

Doradzam fotografa. Filmów i tak nikt później nie ogląda. Może mam dziwną rodzinę ale kaset już się nazbierało bo troche nas w domu było i jakoś nie pamiętam żebyśmy usiedli i na nie patrzyli. Na szczescie zdjecia tez bralismy, na nie patrzymy o wiele czesciej.

Mam nadzieje że mnie nie wyklniecie ale szukam dobrego fotografa z Krakowa. Ktoś pomoże?

Jeżeli zależy Ci na profesjonalizmie za rozsądne pieniądze to najlepiej robienie zdjęć ślubnych w Krakowie zlecić temu panu – fdawid.pl. Fachowiec w każdym calu. Wie jak uchwycić momenty ukazujące radość, wzruszenie. Mozaika uczuć jaką tworzy sprawia że zdjęcia są żywsze niż film. To tak odnosząc się do pytania co lepsze film czy zdjęcia. Poza tym uważam że zdjęcia są trochę powazniejsze i mozesz wyrzucić takie które źle ci się kojarzą albo nie podobają. Z filmem już jest trudniej. Czy też zauwązyliście że te weselne filmy są takie ciężkie? Aż bije od nich stres. Zdjęcia zupełnie to pomijają.

Ano jest tak jak piszesz. Nigdy jakośc tego nie wychwyciłam. Ja nawet nie rozważam kamerzysty, bo nigdy mi sie filmy ze ślubów nie podobały. Dziękuję za namiary i pozdrawiam serdecznie.

Nie ma za co, wszystkiego dobrego.