Topic: Jakie macie u siebie systemy magazynowe?

Nie wiem co wybrać, na stronie HKK Consult znalazłem dużo propozycji jeśli chodzi o magazynowy system informatyczny, ale nie mam w tym doświadczenia. Dlatego mam nadzieje, że może ktoś tu mi powie co się najbardziej sprawdza

Re: Jakie macie u siebie systemy magazynowe?

To zależy jakie efekty chcesz osiągnąć, np. przyspieszenie którego procesu cię interesuje, a może usprawnienie czegoś albo wyeliminowanie jakichś błedów… bo systemy są różne i różnie działają

Najbardziej to by mi się przydał taki ogólny smile ale pewnie tak dobrze nie ma. Więc ogólnie zależy mi na tym żeby procesy szły szybciej i chciałbym też żeby między poszczególnymi etapami bardziej grało że tak powiem bo wiem że z tym jest u mnie spory problem

To już jakieś konkrety smile

Możesz mi coś polecić?

Ja mogę: hkk-consult.pl/rozwiazania/system-kodow-kreskowych. System kodów kreskowych to super rozwiązanie, teraz można go znaleźć praktycznie we wszystkich magazynach. Wybrałeś dobrą firmę, sam korzystam z ich oferty i jestem jak najbardziej zadowolony. Polecam ten system

Właśnie też się nad tym zastanawiałem bo z tego co czytałem jest on najbardziej podstawowy, też wydaje mi się, że może mi się to bardzo w firmie przydać. Może najwyżej później zainteresuję się jeszcze innymi, zwłaszcza jak ta firma mi podpasuje bo widzę że dość dużo takich różnych opcji mają. To fajnie że to się dobrze sprawdza.