Topic: Potrzebna dobra lutownica, co polecacie?

Witam. Rozglądam się za dobrą lutownicą do warsztatu samochodowego ale gdzie nie spojrze ceny są takie ze aż się odechciewa biznesu prowadzić. Bez niej za dużo nie porobie, a stara ma już swoje lata i trudno zrobić z nią coś bardziej precyzyjnego.

Re: Potrzebna dobra lutownica, co polecacie?

Skoro mowa o warsztacie to rozumiem że mówimy o transformatorowej? Normalną, najzwyklejszą w świecie to kupisz sobie wszędzie ale za lutownicami transformatorowymi w dobrych cenach polecam rozejrzeć się w Bau-Tec. Od wielu dobrych lat działają na rynku wyposażenia warsztatów i powiem ci jedno – jeśli stawiasz na jakość za nieduże pieniadze to lepszego sklepu nie znajdziesz. A starą lutownicą to już nie pracuj bo takie luty będą o wiele gorszej jakości. Narobisz sobie wiecejklopotu niż pożytku.

Przepraszam że zmieniam temat ale szukam w tym sklepie który podałeś kluczy nasadowych i nigdzie ich nie widze. Powinni chyba mieć na stanie tak podstawowe narzędzia? Chyba że jest to sklep typowo specjalistyczny.

Łap - bau-tec.pl/pl/p/Zestaw-kluczy-nasadowych-12-14-HONITON-94-elementy/132. Dostaniesz u nich zarówno specjalistyczne urządzenia i narzędzia jak i podstawowe. Mam u siebie kilka kompletów kluczy i najwygodniej pracuje mi sie na tych które ci wysłałem. Dobrze leżą w dłoni, za śruby też się łapią idealnie. Nawet po wielu latach prac nie mają luzów.

No super dzięki za pomoc. Nie wiem jak ja szukałam że nie mogłam ich znaleźc.