Topic: Jak ćwiczyć umysł?

Witam! Czy ktoś zapoznawał się może się z ofertą brązowych myśli? Słyszałem, że są bardzo skuteczni, trochę poczytałem tutaj bronzowemysli.com/o-nas/, ale chętnie poznam też opinię kogoś, kto miał bliższą styczność z ich działalnością. Polecacie, ich techniki są skuteczne?

Re: Jak ćwiczyć umysł?

Ja nie znam osobiście, ale nie polecam.

Dlaczego? Jakieś konkrety?

Po prostu nie wierzę w takie bzdury i tyle. Skoro wszystko i tak zależy od nas to po co Ci takie bzdety?

Hmm, mało przekonująca opinia…

Jak ktoś nie wierzy to jego problem, ale żeby mieć pojęcie na jakiś temat i go tak otwarcie krytykować to wypadałoby chociaż spróbować, a nie z góry wszystko przekreślać.

Dokładnie, koleżanka wyżej ma rację. Nie można z góry nastawiać się negatywnie do jakiegoś tematu i wrzucać wszystkiego do jednego worka. Ja osobiście miałem okazję zapoznać się bliżej z ofertą bronzowych myśli, o której wspominacie na początku tematu i byłem bardzo zadowolony.

Czyli Twoim zdaniem warto?

Jak najbardziej. Wszystko to może wydawać się błahe i bardzo łatwe do osiągnięcia samemu, ale niestety tak nie jest. A ich książka świetnie wprowadza Cię w temat i jest idealną instrukcją, dzięki której uczysz się krok po kroku jak wprowadzać w życie konkretne nawyki, które nauczą Cię jak programować swój umysł na osiąganie sukcesu.

Hmm… Może sama się skuszę, brzmi przyjemnie i obiecująco, dobrze wiedzieć to od kogoś, kto miał okazję zapoznać się bliżej z tematem, a nie tylko rzuca słowa na wiatr.

Polecam serdecznie, na pewno będziecie zadowoleni tak samo jak ja i nie będziecie chcieli wracać do poprzednich nawyków.