Topic: Gdzie kupić dobre systemy antykradzieżowe?

Jak myślicie? Gdzie tego typu systemy najlepiej kupić? NIe chcę przy tym zabulić strasznie drogo.

Re: Gdzie kupić dobre systemy antykradzieżowe?

Wiesz, myślę, ze tutaj nie ma aż co tak bardzo się ceną sugerować, bo koniec końców mogą Ci w miesiącu wyniesc towar o większej wartości, niż koszt tych bramek. A te stawiasz raz, prawda? Dlatego ja na przykład postawiłbym na Sklepikaria, które znajdziesz pod adresem sklepikaria.pl. Dobry sprzęt i przystępne ceny wink

Zgadzam się z kolegą, też tam zakupiłem system przeciw kradzieżom i jestem z niego bardzo zadowolony. Do tej pory to mnie strasznie potrafili ograbić. Jak tam ktoś jeszcze zabrał bułkę, czy kiełbasę, to spoko, myślałem sobie, że może ktoś głodny. Ale jak ten sam pan „głodny” przyszedł i zaczął obrabiać mnie z akolohu, przekąsek itp., to stwierdziłem basta. Postawiłem teraz bramki i koniec! Raz był tak bezczelny, że z koszykiem wybiegł mi ze sklepu, wyobrażacie to sobie?!

Hah, no patrz kolego, nawet koszyk zakupowy trzeba zabezpieczyć, bo człowiekowi ukradną big_smile Ale co prawda to prawda, ludzie potrafią być starsznie bezczelni. Ja też rozumiem, kurczę, nawet sam za jednego starszego człowieka kiedyś założyłem, bo widziałem, że emeryturę to on może ma najniższą i większość jej wydaje na leki. Ale też widzę kurczę młodych ludzi w sile wieku i z flachą próbuje uciec.

JA mam podobne odczucia jak koledzy i też właśnie miałam podobne sytuacje. Jakaś nie wiem, zmowa tych ludzi, czy jaka heca? W każdym razie dzięki za namiary. Pozdrawiam i trzymajcie się!