Topic: Jaką firmę polecacie do zaprojektowania instalacji spręzonego powietrza

witam, szukam sprawdzonej i profesjonalnej firmy, która za konkurencyjną stawkę podjęłaby się zaprojektowania instalacji na sprężone powietrze. Dokładnie sprawa wygląda tak że będzie robiona dobudówka kolejnych hal produkcyjno-montażowych gdzie trzeba bedzie doprowadzic medium. Nie jestem specjalistką więc nie potrafię powiedzieć czy jest to skomplikowane czy nie, ale na pewno będzie potrzebnych sporo dołączeń do starej sieci, która również z czasem będzie wymieniana. Mam nadzieje ze pomozecie.

Re: Jaką firmę polecacie do zaprojektowania instalacji spręzonego powietrza

Pomożemy smile. Łap - 7bar.pl/pl/instalacje/projekty-instalacji.html. Firma należy do ścisłej elity w naszym kraju, jest jedną ze starszych na rynku. O kalibrze świadczą marki które z nimi wspolpracują, a najlepsze ze stawki mają o wiele niższe niż można by się spodziewać. Pozdrawiam serdecznie.

Czytałem na forum że mają też bardzo dobre detektory ultradźwiękowe. Ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć, ewentualnie wkleić bezpośredni link?

Jestem świeżo po zamówieniu detektorów. Masz link - 7bar.pl/pl/mierniki/detektory-ultradzwiekowe.html. Urządzenia są naprawdę bardzo precyzyjne i proste w obsłudze a cena tak jak ktoś wcześniej wspomniał, niska. Warto sobie sprawić takie cuda bo np w naszym zakładzie wyszło kilka przecieków które w dużym stopniu powiększały koszty, pozdro

Dzięki za odpowiedź. Własnie jestem na etapie poszukiwania oszczednosci, a ze instalacja jest stara to wartoby sprawdzić czy jest szczelna.