Topic: Na co zwracać uwagę przy wyborze biura tłumaczeń?

mam tekstu 20 stron i jednak potrzebne mi tłumaczenie z polskiego na angielski. nigdy nie zlecałam tłumaczenia tekstu i nie wiem jak ten temat dosłownie ugryzc. Na co zwracać uwagę przy wyborze biura tłumaczeń?

Re: Na co zwracać uwagę przy wyborze biura tłumaczeń?

Wiesz, waznym jest doświadczenie  i umiejętności. Dobre studia daja baze z ktorej wielu ludzi korzysta. Ale wiedza specjalistyczna tez jest pomocna jak się np. tłumaczyć co z medycyny czy prawa to wtedy co nieco wiedzy nie zaszkodzi.

Jak ja mialam tłumaczenie ogarnąć to mi pomocnym okazał się tłumacz przysięgły online bo to konkretne umiejętności  i wiedza. A dodatkowo wszystko można z domu ogarnąć i nigdzie nie trzeba się ruszac to wygodna opcja dla ludzi którzy sa tak zabiegani jak ja wink

Możesz zajrzec tutaj e-tlumaczprzysiegly.co.uk jak chcesz aby ktos zrobil ci tłumaczenie. Tutaj robia tłumaczenia specjalistyczne zwykle i przysięgłe. No ja glownie to im wysylam tylko zwykle, no ale nigdy nie było powodu do narzekan.

Jak chcesz mieć dobre tłumaczenie to nei ma co ukrywac ale dobrze udac się do tlumacza przysięgłego. Bo czasami jest tak ,ze wychodzi jedna wielka kicha z tego, co Pisza ci pseudo tlumacze.

To jest tak, że jak ktoś jest studentem i jeszcze nie do konca zna jeszcze jezyk, a bierze się za powazne tłumaczenia, to wychodza rozne cuda na kiju . tongue hehe

Dla mnie kluczowe jest to, aby firmie moc wysłać tekst mailem. Na co dzien mam sporo rzeczy do zrobienia w ciagu dnia i nie bardzo mam czas, by biegac z tekstem po miescie. Bo dla mnie to ma akurat duze znaczenie no i wiadomo, ze najlepiej mieć kogos z doświadczeniem.

Wiesz, Jeśli mi tłumacz zostawil w tekscie don Quixote zamiast don kichote to uwazam, ze naprawde jest niedouczony i niech zajmie się czyms innym jak mu nie wychodzi tłumaczenie bo przeciez należałoby robic to co lubimy i to co najbardziej przypada nam do gustu wink

Taka prawda. Zgadzam się wink Po prostu jak chcesz mieć ogień, to musisz mieć i zapalki.