Topic: Od kogo można wypożyczyć auto?

Hejka, to tak jak już napisałem w temacie, od kogo można wypożyczyć samochód? Sprzedałem auto, na razie nie chcę kupować następnego, bo za miesiąc wyjeżdżam, wiec wolałbym coś wypożyczyć. Potrzebne mi auto, żeby móc się ogarnąć z tym wyjazdem i pozałatwiać te wszystkie formalne kwestie. Więc jeśli macie coś do powiedzenia w tym temacie, z chęcią poczytam. I tak nie mam nic innego do roboty. Pozdrawiam

Re: Od kogo można wypożyczyć auto?

Siemka. Ode mnie nie polecałbym ci wypożyczać, moje auto jest za drogie big_smile a tak na poważnie, to uważam, że jest wiele takich punktów. Weźmy pod uwagę firmy oferujące wynajęcie busa z Poznania, są też tam do wynajęcia osobówki, można by to sprawdzić. Wyszukaj sobie w sieci kilka opinii na ten temat a na pewno będzie ci łatwiej coś wybrać. Powodzenia

Re: Od kogo można wypożyczyć auto?

Dzień dobry wam. Ja też bym w ten sam sposób szukała firmy wypożyczającej samochody, w końcu Internet jest dziś niczym nie ograniczoną skarbnicą wiedzy, a firmy, którym zależy na rozgłosie muszą dziś brać pod uwagę to, aby odpowiednio się zareklamować. Przynajmniej ja tak uważam.

Re: Od kogo można wypożyczyć auto?

Cześć wam. Jeśli mam być bardziej konkretny to uważam, że firma torcar24.pl ma bardzo dobre oferty i samochody na wypożyczeniu. Kilku moich znajomych zmuszonych było wypożyczać nieswoje auta i ci co brali od nich, nie narzekali. Tak, więc postanowiłem pokusić się o to, aby poradzić wam właśnie tę firmę. Powiem tyle, że gdybym ja był w takiej potrzebie to pewnie do nich bym się zgłosił.

Re: Od kogo można wypożyczyć auto?

no nic dzięki wielkie za podpowiedzi. Myślę, że się jeszcze zastanowię, przejrzę sobie ofertę tej firmy, dzięki za adres, przyda mi się. Pozdrawiam wszystkich.