Topic: Damskie ciuchy do kupienia w internecie?

Hejka dziewczyny. Szukam czegoś nowego w internecie, interesują mnie jakieś świeże marki albo sklepy które oferują nowe kroje i stylizacje. Szukanie ciuchów po allegro to męczarnia a znalezienie czegoś fajnego i ładnego graniczy z cudem. Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe? Cena nie ma tutaj większego znaczenia.

Re: Damskie ciuchy do kupienia w internecie?

Ja ostatnio kupiłam spódnicę w sklepie online 303avenue i jestem mega zadowolona. W porównaniu do tego co do tej pory miałam w szafie to to jest jak mercedes wśród maluchów xd Jeżeli chodzi o sam sklep to zobacz ofertę, nie ma tam co prawda miliona produktów ale jakość i wykonanie zasługują na 5!

Gdzieś w internecie rzucił mi się w oczy taki napis moda w stylu boho i akurat przekierowało mnie na stronę tego sklepu o którym mówiła koleżanka wyżej. Sklep bardzo fajny, dla mnie to ciekawe doświadczenie ponieważ śledzę markę od prawie początku jej istnienia i widzę jak z miesiąca na miesiąc ciągle się rozwija.

Kupowałem na tej stronie jakiś czas temu prezenty na święta. Nie znam się na damskich ciuchach, koleżanka mi doradzała co wybrać ale z opinii żony i córki wynika że jakość i wykonanie są mega. Jeżeli chodzi o sam zakup i wszystko z tym związane to nie ma się do czego przyczepić.

W takim razie dziewczyny nie zostaje mi nic innego jak podziękować za te linki. Wysyłam do was też kilka ciekawych miejsc które ja znalazłam. Może akurat któraś znajdzie tam coś dla siebie. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich smile