Topic: Co kupić dziewczynce 6 letniej na urodziny?

Pomóżcie prosze i doradźcie mi co można kupić 6 letniej dziewczynce na urodziny? Ma już mnóstwo lalek, domków, klocków, jednym słowem rodzice bardzo ją rozpieszczają. Chciałbym żeby dostała ode mnie coś oryginalnego, coś innego co mogłoby ją zainteresować i pozytywniej wpłynąć na rozwój niż proste zabawki. Z góry dzieki za pomoc.

Re: Co kupić dziewczynce 6 letniej na urodziny?

Uważam że w wieku 6 lat powinno się szczególnie dbać o to czym interesuje się dziecko. Umysł jest wtedy chłonny jak gąbka i z łatowścią przyjmuje wszelkie treści jakie napotka. Warto wykorzystac ten czas na coś lepszego niż nic nie wnoszące bajki i zabawki. Może rozejrzyj się za tanimi puzzlami w sklepach internetowych? Na pewno znajdziesz coś fajnego, co może i jej przypadnie do gustu. Pozdrawiam.

Dzięki za wskazówkę. Mogłabyś jeszcze podpowiedzieć ile elementów powinny mieć żeby taka dziewczynka sobie z nimi poradziła?

Wydaje mi się że puzzle 2000 elementów byłyby najlepsze, bo nie poradzi sobie z nimi na tyle szybko żeby uznać to za brak wyzwania, ani też nie odpuści sobie bo po ułożeniu części ciekawośc bierze górę i chce się bawić dalej. Wybierz tylko jakiś motyw którym ona się interesuje, dla dziewczynki to może być przyroda, albo nawet postacie z bajki, pzodrawiam.

Serdeczne dzięki za pomoc, już wszystko wybrałem i zapłaciłem. Mam nadzieję ze bedzie zadowolona. Sama wiesz jakie te dzisiejsze dzieciaki są. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!