Topic: Biżuteria w prezencie ślubnym dobry pomysł?

Hej zastanawiam się czy można sprezentować pannie młodej biżuterię, wiem że to nie prezent dla obojga, ale moja przyjaciółka uwielbia biżuterię smile stąd też zastanawiam się czy nie popełnię jakiegoś faux pas kupując dla niej biżuterię, może wtedy dla pana młodego też? Co myślicie?

Re: Biżuteria w prezencie ślubnym dobry pomysł?

Gdybym dostał biżuterię, nie obraziłbym się smile tzn chodzi o sygnet, bransoletę albo o spinki do mankietów. To moim zdaniem bardzo fajny pomysł, tylko właśnie mogłabyś też pamiętać o panie młodym. Może coś w podobnym stylu, np. złocone spinki i złota biżuteria, albo kolczyki podobne do spinek? Można myślę pokombinować, fajnie zapakować i prezent gotowy.

Polecam poszperać w sklepach wysyłkowych biżuteria jest tam znacznie tańsza niż w salonach i sklepach z biżuterią a ponadto masz spory wybór. Poszłabym właśnie w jakieś kolczyki i spinki do mankietów. Oba prezenty można nawet zapakować razem jako że to dla pary młodej prezent.

jak szukasz czegoś naprawdę z prawdziwego zdarzenia to polecam naszyjniki sklepu online biżuteria-radziszewska tam masz naprawdę piękne naszyjniki do wyboru z różnymi zdobieniami, jak kupiłam sobie tam naszyjnik, który pięknie przylega do szyi wygląda bardzo szykownie, więc również polecam dla panny młodej takie rozwiązanie.

gdy rozglądałem się za kolczykami dla mojej dziewczyny również natrafiłem na ten sklep internetowy i znalazłem te piękności bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski dziewczyna moja kochana z uniesieniem je teraz nosi i traktuje jak największe skarby, kocha je bardziej niż mnie chyba smile a serio to naprawdę solidna robota więc mogę polecić, nie żałuję wydanych pieniędzy.

nie no fajny pomysł, zawsze coś innego niż mikser czy pościel smile a że pan młody nie dostanie biżuterii nic się chyba nie stanie. Zawsze możesz mu dołożyć coś równie szykownego, na przykład srebrną piersiówkę czy zestaw do otwierania wina, wygląda to równie elegancko.

Nie wiadomo czy pan młody lubi męską biżuterię równie mocno, co panna młoda damską smile więc może albo się wcześniej rozeznać w tym temacie, np. wypytać przyjaciółkę, albo pójść w inny, bardziej męski prezent.