Topic: Ogrodzenie na działkę rekreacyjną, co polecacie?

Witajcie. Kupiłem niedawno działkę rekreacyjną nad jeziorkiem. Na razie jest to sam teren do zagospodarowania i tutaj moje pytanie. Nie chcę inwestować wielkich pieniędzy w ogrodzenie dlatego myślałem nad zwykłą siatką. Czy ktoś może mi coś doradzić?

Re: Ogrodzenie na działkę rekreacyjną, co polecacie?

No to zależy jakie masz plany na ten teren. Ja zawsze polecam ogrodzenia kute. Fajnie to wygląda, są masywne i trwałe, ale możesz wybrać sobie taki wzór, że nie będzie to wyglądać jak ogrodzenie koło domu.

My na działce mamy normalne ogrodzenie z siatki. Mąż sam to wszystko montował. Trzeba chyba wkopać słupki i naciągnąć siatkę. W sumie ładnie to wygląda jak się o tym pisze, ale jest przy tym trochę roboty. Mi taka siatka w zupełności wystarcza, bo posadziliśmy dookoła działki żywopłot. Fajnie się to zgrywa.

Mam zapisany link w zakładkach. Wejdź na sklep.metalzbyt.com.pl/393-elektrody. Ja kupowałem tam elektrody, ale jak wejdziesz na stronę główną to znajdziesz tam siatki oraz ogrodzenia. Bez problemu skompletujesz cały zestaw do montażu już na działce. Ja polecał bym raczej siatkę, bo jest łatwiejsza w założeniu a jeżeli jest to działka rekreacyjna to szkoda pakować pieniędzy w ogrodzenie betonowe albo kute.

No właśnie o to chodzi. Mówiłem żonie, że najlepiej będzie posadzić żywopłot. Założymy siatkę i posadzimy dookoła rośliny to przynajmniej nikt nie będzie zaglądał co się dzieje na działce. Tak miała moja ciotka zrobione i efekt był całkiem przyjemny.

Wysłałam w prywatnej wiadomości kilka zdjęć od siebie z działki. Może mój pomysł ci się spodoba. Jak zobaczysz to nie ma tam specjalnie dużo roboty a efekt jest naprawdę spoko. Jak chcesz to wyślę więcej zdjęć tylko napisz do mnie.

No dzięki wszystkim za odpowiedzi. Na razie jestem jeszcze mocno niezdecydowany, ale chcę zrobić jeszcze wizualizację na komputerze i wtedy porównam efekty. Siatka wychodzi taniej, ale cena nie gra aż takiej roli żebym musiał się nad tym zastanawiać. Zrobię tak żeby mi się podobało i było ładnie smile