Topic: Pochwalcie się Waszym laptopem!

cześć big_smile Chciałbym rozpocząć następujący temat, otóż jakie laptop obecnie używacie? big_smile Tak jestem ciekaw, bo ja sam używam sobie Toshiby Satellite Pro i jestem po prostu zachwycony jego wydajnością i tym jak wszystko na nim śmiga big_smile Serio, do tej pory jakoś zawsze siedziałem na średnim jakości komputerze stacjonarnym i jak kupiłem tego laptopa to po prostu miazga. Niesamowite jak technologia komputerowa poszła do przodu.

Re: Pochwalcie się Waszym laptopem!

No to fakt. Ja jeszcze pamiętam jak kilka lat temu grałem w gry, które były zaledwie namiastką graficzną tego co teraz jest prezentowane na ekranach komputera. Ale cóż.. taki wyznacznik czasów. Wracając do tematu, posiadam laptop z serii Del Latitude E6440 i fantastycznie się sprawuje. Według mnie laptopy z tej serii mają coś w sobie, co konkurencja nie ma ;>

A nie będę gorszy i również się podzielę swoim modelem big_smile Obecnie pracuje na HP ProBook 650 i według mnie to świetny laptop, idealny balans między wydajnością a przystępnym wyglądlem.

Panowie! Jak już jestem tutaj, to możecie mi rzucić jakimś linkiem, najlepiej sklepu gdzie mogę zamówić sobie jakieś fajne laptopy? wink Bo wolałabym coś zamawiać, ale po wcześniejszej rekomendacji wink

Ja uwielbiam sklep Mct wink proszę, oto link: mct-sklep.pl/latitude-e6540-c4646.html pod tym linkiem znajdziesz model laptopa, który mnie po prostu oczarował i właśnie odkładam na niego pieniądze. Ma doskonałą specyfikacje podzespołów i do tego jest bardzo estetyczny wink

Ja z kolei nie mam laptopa, a komputer stacjonarny wink Mi laptopy głównie kojarzą się z narzędziem do pracy lub oglądaniem filmów itp. Ja z kolei potrzebuje potężnej maszyny, na której mogę ograć dużo gier i do tego być pewnym, że nic mi się nie będzie zacinało itp.

Wiesz.. laptopy są coraz bardziej wydajne i wcale nie jest powiedziane, że na nich ma się coś przycinać albo ma gorzej chodzić niż na stacjonarce. Wszystko zależy na jaki model postawisz swoje pieniądze. Ja mam bardzo wydajnego laptopa i nie mam problemów z graniem w najwnosze tytuły gier.