Topic: Wyniki egzaminów Cambridge

Heja. Orientujecie się może jak i gdzie sprawdzić wyniki egzaminów Cambridge English? Niedawno pisałam egzamin FCE i chciałabym poznać wyniki.

Re: Wyniki egzaminów Cambridge

A dzwoniłaś do centrum egzaminacyjnego z zapytaniem?

Tak, ale telefon milczy. Prawdopodobnie mają przerwę. Tak czy siak mówili, że wyniki będzie można sprawdzić online.

Cześć. Tak. Wyniki możesz sprawdzić w internecie. Poczytaj na ten temat na fce.pl/wyniki-egzaminow informacje jak i gdzie się trzeba zarejestrować.

Hej. Zapytam w temacie bo mam pokrewne pytanie. Chciałabym się dowiedzieć z kolei jak się zapisać na egzamin CPE w centrum egzaminacyjnym w Polsce.

Musisz znaleźć ośrodek certyfikowany, który przeprowadza egzaminy Cambridge. W Polsce jest ich dość sporo.

A gdzie znajdę listę takich ośrodków wraz z danymi kontaktowymi?

Listę centrów egzaminacyjnych Cambridge znajdziesz na stronie fce.pl. Masz tam również adresy i telefony. Wystarczy zadzwonić i zapytać.

Dziękuję Tobie bardzo za pomoc.

Ja również wam dziękuję za porady.

Cześć, i pomyśleć, że jeszcze 10 lat temu samemu trzeba było się pofatygować do centrum by sprawdzić wyniki i odebrać certyfikat, bądź co bądź żyjemy w fajnych czasach. Siedzisz sobie przed komputerem i masz dostępną wiedzę na wyciągnięcie klawiatury. Nawiasem mówiąc fajna ta stronka fce.pl tez z niej korzystałem już dwa razy.