Topic: Sposoby uzdatniania wody.

Witam. Przymierzam się do budowy domu i myślę o własnym ujęciu wody – możecie mi coś poradzić? Podpowiedzieć, jak się zabrać za załatwianie formalności, może polecić jakąś firmę, która zna się na oczyszczaniu wody do picia? Nie wiem jeszcze wiele na te tematy, mam nadzieję, że mi pomożecie. Dziękuję z góry za pomoc.

Re: Sposoby uzdatniania wody.

Wiesz, ja się sam za to nie brałem, to duża sprawa i lepiej jest wynająć fachowców, którzy znają się na temacie i szybko zrobią, co trzeba.

Zdaję sobie sprawę z tego, że do duża robota – nie mam zamiaru sam bawić się w uzdatnianie wody, dlatego pytam was tutaj na forum, od czego zacząć, jak się zabrać za szukanie firmy i tak dalej.

To proste, koleś. wink Uruchamiasz przeglądarkę, zadajesz Wujkowi pytanie o firmę z twojej okolicy, zajmującej się uzdatnianiem wody.. wink

Ha ha, tyle to i ja wiem. smile Miałem nadzieję, że może ktoś z was ma jakieś doświadczenia z takimi firmami, że będziecie mogli mi polecić sprawdzonych fachowców od tego.

Cześć, chciałabym ci pomóc, ale ja tak naprawdę znam się jedynie troszkę na filtrach do pitej wody, wiesz, takich montowanych bezpośrednio w domu. Ale wydaje mi się, że tobie chodzi raczej o coś większego, tak?

No zdecydowanie większego, ale dzięki za chęć pomocy. smile

Hej, ja tam myślę, że jakbyś się porządnie obczytał i popytał fachowców, to sam byś móg sobie wodę uzdatnić. W końcu można kupić praktycznie każdą instalację, montaż nie jest jakąś filozofią – a przyłączanie wody do domu robią i tak ludzie z wodociągów, więc po co szukać dodatkowej firmy? po co mnożyć koszty?

Ja mam w domu takie coś – wkleję link, żeby było łatwiej - wodawdomu.pl/uzdatnianie-wody?id=lampa-uv-do-wody. Z tym mam całkiem dobrą i bezpieczną wodę, nie narzekam.

No dzięki, ale chyba to nie jest nadal to, czego szukam – sama lampa mi nie wystarczy.

Słuchaj, a popytaj ludzi, którzy mieszkają koło twojego placu budowy (budujesz się już?), jak oni rozwiązali problem, może ktoś doradzi ci firme, która zajmuje się wodą w okolicy. tak chyba będzie najszybciej i najtaniej, nie?

Może masz rację. Popytam, dzięki.

Proszzzzz. smile