Topic: Bielizna hurtowo

Hej. Z koleżanką zakładamy małą firmę, gdzie będziemy robić autorskie nadruku na bieliźnie damskiej i męskiej. Takie śmieszne hasła i obrazki wink Czy ktoś poleci jakiś sklep gdzie kupimy różne modele bokserek hurtownia musiałaby mieć w ofercie przynajmniej kilka fajnych modeli, pojedyncze zamówienia nas nie interesują.

Re: Bielizna hurtowo

Jak już będziecie miały swój sklep internetowy, to podeślijcie tu linka, bo jestem ciekawy co tam wymyśliłyście tongue

Do tego jeszcze dość daleka droga, bo musimy właśnie kupić bieliznę, zrobić próbne wydruki, a potem możemy zająć się stroną interentową i sklepem smile Teraz jeszcze dojdą nam zamówienia innych części garderoby, więc szukamy też prostych koszulek męskich hurt w mniejszych ilościach jak najbardziej wchodzi w grę wink

No dziewczyny, dużo macie konkurencji na rynku, więc mam nadzieje, że jednak wam się uda,bo macie jakieś fajne wzory i hasełka na tej odzieży wink Ze swojej strony polecam hurtownię Mardini, kupowałam tam nie koszulki ale koszule męskie i bardzo dobry gatunek, dobrze znoszą pranie.

Dzięki za polecenie. Wiemy, że jest duża konkurencja, ale jedak popyt jest ogromny tongue