Topic: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Plany szefa firmy, w której pracuje są takie, aby uzyskać dopłaty unijne w związku z inwestycjami w ochronę środowiska. Ja zostałem z kolei wyznaczony jako osoba, która musi przeprowadzić szkolenie dla pracowników w zakresie dobrego zachowania względem środowiska zarówno w praktyce, jak i pod względem merytorycznym. Najpierw jednak to ja muszę się trochę podszkolić. Gdzie uzyskam pomoc w tej kwestii?

Re: Szkolenia z zakresu ochrony środowiska

Ciekawe podejście do prowadzenia firmy ma twój szef. Znajdź firmę, która prowadzi usługi w tym zakresie. Wpisz w wyszukiwarkę konsulting ochrona środowiska i masz listę podmiotów, które na pewno udzielą ci cennych wskazówek.

Jak już przejdziesz takie szkolenie to nie tylko będziesz mógł prowadzić szkolenia dla innych pracowników, ale także będziesz mógł tworzyć opracowania dla środowiska, które są niezbędne w przedsiębiorstwach.

Jak już będziesz przygotowywał szkolenia dla pracowników to pamiętaj, żeby były one ciekawe, bo inaczej twoi słuchacze, wcześniej czy później zaczną ziewać, zasypiać, a co najgorsze opuszczać salę.