Topic: Rocznica ślubu dziadków – co i jak kupić?

Zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i jako prezent chcemy im dać coś wyjątkowego. Myśleliśmy, że może coś od ich przyszłego wnuczka, bo spodziewamy się dziecka i jeszcze o tym nie wiedzą. Tylko jak to ogarnąć? Jakieś pomysły? Jak wy obwieściliście swoim bliskim radosną nowinę?

Re: Rocznica ślubu dziadków – co i jak kupić?

Ja zrobiłam to po prostu – pokazalam im na skajpie pięć testów ciążowych i po sprawie. Prawie spadli z kanapy hahaha

No ok, ale u mnie to odpada, bo chce zeby to był prezent.

Możesz dać im zdjęcie z usg w ramce i podpisac, ze wasze dziecko niby mowi, ze spotkacie się tego i tego dnia (i wpisujesz datę porodu). Albo możesz pójść na całość i zamowić im zdjęcia na płótnie, to będzie dopiero szok.No i będą musieli sobie to powiesić.

Albo nie powieszą i będą wyciągać tylko jak dzieci będą przyjeżdżac hahahhah

Zawsze jesteś taka złośliwa czy tylko przy tematach, które cie nie interesują a i tak się w nich wypowiadasz?

Jestem złośliwa zawsze, niezależnie od tematu. Uważam, że bez sensu się tak stresować pierdołami. A tak juz na powaznie, to uwazam, że obraz ze zdjęcia na płótnie jest bardzo dobrym pomysłem, tylko może niekoniecznie z usg dziecka bo to dość zobowiązujące. Kup im inny obraz i już.

No i o to mi chodziło. Widzisz, nie było tak trudno.