Topic: Nie wiem jak urządzić kuchnię?

Cześć! Mam problem z urządzeniem kchni, dlatego chciałabym was prosić o jakieś wskazówki. Chciałabym, żeby była naprawdę nowoczesna, ale mimo wszystko elegancka. Nie interesują mnie agresywne kolory i inne ostentacyjne ozdoby. Wszystko ma być minimalistyczne i gustowne. Jakie kafelki i dodatki polecacie?

Re: Nie wiem jak urządzić kuchnię?

Widzę, że mamy podobny gust smile Ja proponuje gres o duzej powierzchni, bo jest naprawdę interesującym rozwiazaniem do kuchni. Ja znalazłem wiele ciekawych produktów tutaj: e-budujemy.pl/gres_techniczny_nieszkliwiony_opoczno,1108k . Proponuję coś w stosnowanej kolorystyce. Mi najbardziej podobają się szarości, ale nie wiem czy taka surowa forma i tobie się spodoba.

W kuchni proponuję proste, lakierowane meble z ciekawym blatem, a do tego oryginalny zlew i nowoczesna bateria. Ja wybrałem coś takiego jak tu:e-budujemy.pl/baterie_kuchenne_deante,9332k . Wybór jest naprawdę spory, więc nie dziwię się, że masz problem z urządzeniem kuchni. Mi planowanie zajęło kilka tygodni smile

Dzięki panowie za ogromne wsparcie. Właśnie o takie wskazówki mi chodziło. Wbrałam już gres do kuchni, ale nie szary tylko bardziej wpadający w beż. Meble i zlew też już zamówione. Wybrałam jednak nieco inną baterię - e-budujemy.pl/baterie_umywalkowe_armatura_kfa,9159k . Już się nie mogę doczekać efektu końcowego, choc przyznam się, że boję się, co z tego wyjdzie.