Topic: Zakup pierwszego kominka

Moi drodzy, co byście polecali, jeśli chodzi o kominek. Jestem w temacie zupełnym amatorem, a teraz wykańczam rodzinny dom i chcę to zrobić porządnie.

Re: Zakup pierwszego kominka

No to wpisuj tatuśku do okienka wyszukiwarki kominki sklep Poznań i wybieraj. Nikt za ciebie nie wybierze lepiej tego, co tobie właśnie bedzie pasowało najbardziej. Pamiętaj tylko, żeby :

a. kupować tylko urządzenia od producentów, którzy mają renomę
b. nie kupować najniższych modeli bo przecież, nie oszukujmy się, one są najgorsze

poza tym to droga wolna. patrz na oszczędność, patrz na opinie. niech moc będzie z Tobą!!!!

Ja jak szukałem do siebie baterii łazienkowych w Poznaniu, to trafiłem do sklepu Mikas. Tam mnie zaskoczył bardzo duży asortyment. Nie wiem,czy ty też jesteś z Poznania, ale to nie istotne bo oni mają sklep internetowy. Właśnie mają też kominki i to tylko od tych czołowych producentów. Jest tak, jak kolega mówił, trzeba patrzeć na te rzeczy, zwracać uwagę. Ja wiem, że to jest też miejsce cenione w innych środowiskach, na przykład mówi się, że to jest najlepszy sklep w Poznaniu z akcesoriami ogrodniczymi. Także jak widać rozrzut mają duży. Powodzenia w poszukiwaniu i niech cię kominek w cieple trzyma i twoją rodzinę też. peace

Tylko proszę, chłopie jak się na tym nie znasz, to nie rób tego sam.. Bo coś skopiesz i całą chate spalisz albo co gorzej, rodzine zakadzisz.. Fajnie, że jesteś taki samowystarczający, ale zadzwoń proszę po specjaliste, bo od tego oni są, a nie popisuj się tutaj ze sam kominek zrobisz!!

No witam. Potwierdzam opinie powyżej, jeśli chodzi właśnie o instalacje, grzejniki, nawet armaturę czy takie dodatki jak zawory do wody Poznań - Mikas jest bardzo dobry wyborem. Wiele razy coś tam kupowalem i zawsze wychodziłem zadowolony, a co więcej potem te sprzety nie zawodziły. i To jest najważniejsze. Pozdrowienia i powodzenia w dzialaniu! I racja, sprawdz najpierw bezpieczenstwo tej instalacji, zanim uruchomisz. Pozdr