Topic: Lampy najazdowe

Witam. Jestem obecnie w trakcie budowy domu, choć na szczęście to już finisz i bliżej niż dalej do końca wink W najbliższym czasie czeka mnie układanie kostki brukowej na podjeździe, a musze szczerze przyznać, że nie pomysłalem wcześniej o oświetleniu… dopiero robotnicy zwrócili mi na to uwagę, pytając o szczególy. Także chciałem się poradzić, o ile już zmagaliście się z podobnym problemem, co waszym zdaniem lepiej kupić? Zwykłe słupki ogrodowe, czy może jakieś najazdowe lampy ledowe, czy to nie pęka czasem? Z góry dzięki

Re: Lampy najazdowe

Nieeee, no bez jaj, myślisz że z jakiego powodu się nazywaja „najazdowymi”? xD

wiesz, oprócz najazdowych to na domu warto też poprzykręcać lampy, jak lubisz proste rozwiązania, to kinkiety klasyczne się u ciebie pewnie sprawdzą. My olaliśmy trochę oświetlenei przed domem i teraz jest to o tyle irytujące, że np. trudno trafić w dziurkę od klucza bramki po zmroku. Świeci się lampa na drzwi frontowe, ale przy bramce jest za ciemno… dlatego nie ograniczaj oświetlenia tylko do okolic drzwi.

My mamy przed domem (na podjeździe) lampy najazdowe i nie było jak na razie z nimi żadnych problemów. Mnie się bardzo podoba efekt smile zamontowaliśmy po dwóch stronach podjazdu, taka ścieżka do drzwi trochę smile a w środku już masz wszystko urządzone?

Z grubsza tak, dlaczego pytasz? Ogólnie to korzystałem kilka razy z porady znajomego projektanta wnętrz, ale na ogrodach to on się nieszczególnie zna, zresztą nie chcę przeginać, jego dobra wola też się może skończyć w którymś momencie tongue w końcu nikt nie lubi pracować za darmo tongue

Aaa, bo my np. powiesiliśmy na suficie w salonie lampę, taką typowo ozdobną i chciałam tylko ostrzec, żeby nie kierować się tylko wyglądem, bo może się okazać, że daje za mało światła… tak jak mnie się teraz ciągle wydaje, że jest ciemno, a dużo czytam i pracuję na komputerze.

Dzięki, ale z oświetleniem w domu nie mam akurat problemu, kolega mi doradził dość trafnie smile Do salonu kupiłem ponoć bardzo modne tongue i nowoczesne lampy sufitowe, takie bez zbędnych ozdób i innych niepotrzebnych aplikacji, ja to prosty człowiek jestem, lubię proste rozwiązania tongue