Topic: Czy podczas castingów można spotkać kogoś ciekawego?

Dziewczyny, które byłyście na castingach dla fotomodelek, miałyście okazję spotkać podczas swojej pracy kogoś ciekawego? Marzy mi się praca z najlepszymi fotografami. Może trafi mi się sesja z Marcinem Tyszką albo z kimś jeszcze lepszym.

Re: Czy podczas castingów można spotkać kogoś ciekawego?

Tyszka to faktycznie pierwsza liga jeśli chodzi o fotografów, ale taki Steven Meisel czy Mario Testino to już najwyższa światowa półka. Ich pewnie nie da się spotkać w agencji modelek, ale już nieco później kto wie. Jeśli kto ma talent i uda mu się wypłynąć na szerokie wody modowego świata, to i spotkanie z takimi tuzami będzie możliwe.

Ja za to spotkałam w najlepszej poznańskiej agencji modelek początkujących fotografików, z którymi wyjątkowo dobrze mi się współpracowało. Ciepła atmosfera i ciągły uśmiech na twarzy nie powodował stresu, a i nie było czuć zmęczenia. Młodzi też muszą od czegoś zacząć i zdobyć cenne doświadczenie.

Sesja fotograficzna to z całą pewnością nie jest miejsce i czas na zawieranie przyjaźni i flirtowanie z fotografem. To jego ciężka praca, którą musi wykonać idealnie. Tylko z pozoru stanie z aparatem jest czymś prostym. Wiem o tym doskonale, bo sam wykonuje sesje fotograficzne i wiem, jaki wyczerpany trafiam do domu i to nie wieczorem, a nocą. Często jest też tak, że nie wracam do domu wcale, bo już następnego dnia czeka mnie rano kolejna sesja.